O HealFlexe

Mnohé kĺbové výživy skrátka neúčinkujú!

Ťažkosti s kĺbmi sú veľmi časté a postihujú milióny ludí po celom svete. Niekoľko faktov:

  • Jeden z piatich (21 %) dospelých v Spojených štátoch amerických trpí diagnostikovanými ťažkosťami s kĺbmi.
  • Bolesti kĺbov tak každý rok obmedzujú mobilitu a ohybnosť až 19 miliónov ľudí.
  • 59 miliónov ľudí v USA sa sťažuje na bolesti a stuhnutosť v dolnej časti chrbta.

Vzhľadom na vysoký počet ľudí, ktorí v dôsledku ťažkostí s kĺbmi čelia zníženej kvalite života, sa stali kĺbové výživy veľmi obľúbenou formou prírodnej liečby.
V čom je problém? Mnohé z týchto doplnkov určených na kĺby nezaberajú. Častokrát je to spôsobené tým, že neobsahujú dostatočný počet účinných látok alebo ich koncentrácia je nízka.

 

Vyrobený v USA a skutočne funguje!

  • najkvalitnejšie sulfáty glukozamínu a chondroitínu.
  • vyvážené pomery výživných látok, ktoré sú kľúčom k vrcholnému výkonu zdravých kĺbov.
  • vyrába sa vo forme kapsúl, ktoré sa ľahko vstrebávajú a poskytujú kĺbom výživu v bio kvalite.
  • je dobre znášaný a na rozdiel od iných výrobkov nemá žiadne nepriaznivé účinky na žalúdok.

 

Tajomstvo úspechu

Každá z týchto výživných zložiek má svoj vlastný účinok na zdravie kĺbov, no v kombinácii a podobe, v akej ich nájdete v prípravku HEALFLEX®, prinášajú dokonca ešte intenzívnejší účinok na zdravie kĺbov – rozdiel v ohybnosti a komforte, ktorý si všimnete každý deň!

 

Glukosamín zlepšuje funkčnosť kĺbov v mnohých ohľadoch: Dodáva prírodné látky, ktoré organizmus využíva na obnovu chrupavky, regeneráciu a lubrikáciu a zároveň stimuluje procesy na tvorbu novej chrupavky.

Chondroitín sa viaže do spojivových tkanív vrátane chrupavky, kde ako magnet priťahuje vodu – pomáha tak chrupavke zostať zaoblenou a mäkkou, čím nadobúda vynikajúcu schopnosť tlmiť nárazy a poskytuje maximálny komfort.

MSM v kombinácii s glukosamínom/chondroitínom slúži ako stavebný materiál pre novú chrupavku a tvorbu spojivových tkanív. Nový výskum sa v súčasnosti zaoberá aj potenciálom látky MSM v oblasti liečby kostí.

Látky imunitného systému nazývané leukotriény sa dávajú do súvisu s bolesťami kĺbov a degeneráciou spojivových tkanív. Boswellia tieto látky blokuje, čím pomáha udržiavať celkové zdravie kĺbov.

Kyselina hyalurónová má schopnosť zmäkčiť a lubrikovať,vďaka čomu umožňuje bezproblémový pohyb kĺbov bez nepríjemných pocitov. Kyselina hyalurónová u ľudí s degeneratívnymi zmenami na kĺboch často chýba, no užívaním ju je možné doplniť.

Kurkuma obsahuje antioxidačnú zložku nazývanú kurkumín, ktorá blokuje látky spôsobujúce zápal, ktoré dráždia kĺby. Zároveň chráni kĺby pred poškodením a degeneráciou – silný dvojitý účinok zabezpečujúci komfort a dlhodobé zdravie kĺbov.

Zázvor zmierňuje zápal a má mierne analgetické účinky – v klinických testoch sa potvrdilo, že tieto priaznivé vlastnosti pomáhajú zmierniť bolesť kolien po státí alebo chôdzi. Takisto sa preukázalo, že blokuje látky spôsobujúce zápal chrupavky.

Vitamín C pomáha organizmu produkovať kolagén – špeciálny proteín zabezpečujúci silu a odolnosť spojivových tkanív a schopnosť kĺbov bezpečne tlmiť nárazy bez nepríjemných pocitov.

Zinok je známy tým, že podporuje spoľahlivú funkciu imunitného systému. V niektorých prvotných výskumoch sa preukázal aj jeho potenciál v liečbe pacientov trpiacich bolesťami a opuchmi kĺbov spôsobenými neprimeranými reakciami imunitného systému.

HEALFLEX® je však iný.


Našim výrobným procesom predchádza dlhodobý výskum, vďaka ktorému sme schopní vytvoriť pokrokový a funkčný produkt, ktorý Vám umožní zdravší a bezbolestný pohyb.

Uložiť

Levine Toilolo Womens Jersey